פרויקטים עירוניים

תכנון שכונות מגורים ואזורי תעשייה הוא תכנון רחב היקף המביא בחשבון אלמנטים מתחומי  התחבורה, האדריכלות, המקרקעין, הקרקע והאנרגיה, איכות הסביבה, החברה והכלכלה גם יחד.

יצירת מתחם מגורים או תעסוקה, ולעתים אלו לצד אלו, תוך התייחסות לכל אחד מן המרכיבים הללו ואחרים, מביא בסופו של יום תוצאה אשר מייצרת תשתית של מחיה וכלכלה פורייה המהווים את קיומה של מדינה.

תחילתו של תכנון שכונות ואזורי תעשיה מתחיל בניתוח הנתונים והשטח, החל מהיכרות עם הקרקע ובניית תכנית מתאר לניצולה בצורה הטובה ביותר, המשך בהבנת האקלים האזורי והתאמת תכנית הבינוי בהתאמה אליו, וכלה בתכנון ויצירת פתרונות תשתית מעשיים בתחומי המים והביוב, הטיפול בפסולת, רעש, צמחיה, תברואה, איכות האור וזיהום האוויר ועוד.

CD311-MODIEN4.4.00-58

מעבר לתכנון הבינוי נדרשת התייחסות מקיפה גם למערך התנועה והתחבורה המוביל אל השכונה והמתחם ומחוצה להם, כמו גם נותן מענה בתוך שטחם.

ההיבט הכלכלי אינו מנותק ממטרות הקמת השכונה או המרחב התעשייתי, כאשר מסגרת תקציבית מוגדרת מראש על פי צורך ומיקום ותוחמת את תכנית הפעילות והבינוי בפועל.

תכנון שכונות ואזורי תעשייה הם בין הפעולות המובילות המעטרות את המוניטין המקצועי של חברת ד.א.ל הנדסה, העוסקת בתכנון תנועתי לשכונות ואזורי תעשייה מהבולטים והידועים במדינת ישראל מזה למעלה מארבעים שנים. בזכות ניסיון מקצועי ואהבת הארץ מובילה חברת ד.א.ל את תחום ההנדסה האזרחית בישראל ומטביעה את חותמה במרחבים ציבוריים ושכונות בכל רחבי הארץ.

המשרד מעסיק צוות דינמי של מהנדסים, בעלי מגוון רחב של ניסיון. הדבר מאפשר לנו לספק שירותים רב תחומיים באיכות גבוהה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן