חזון וערכי החברה

כחברת תכנון הנושאת את דגל המקצועיות ומובילה את הפרויקטים הגדולים במדינה מזה ארבעים שנים, אנו חשים מחויבים להביט בערכים ובמטרות אותם חרטנו על דגלנו לפני ארבעה עשורים, ולבחון אותם בעיניים עכשוויות.

בחרנו להיות קשובים לצרכי לקוחותינו ועובדינו ולהציג חזון ודרך הנושאים עיניהם קדימה תוך הישענות בגאווה על שלל ההישגים אותם השגנו לאורך השנים.

המקצועיות והדיוק באמצעותם הובלנו כל פרויקט יוסיפו ללוות אותנו גם בשנים הבאות, מתוך הבנה כי תחום עיסוק ייחודי זה, טומן בחובו אחריות רבה תוך ראיית צרכי העתיד במתן דגש על בטיחות ואינטגרציה אופטימלית בין תחומי התכנון השונים.

לצד אלו צמחה ההבנה כי עובדי חברת ד.א.ל שהם הנכס הגדול והחשוב ביותר של החברה, מביאים עמם ניסיון, ידע ותשוקה שהופכים את החברה למה שהיא, ועל כן אנו מעניקים להם בסיס ארגוני של שיתוף והקשבה, ראיית צרכי העובד הן ברמה המקצועית וההתפתחותית והן ברמה האישית, ומאמינים כי בכל סדר גודל של עשייה, גדולה כקטנה, סוד ההצלחה טמון בעובד ובתקשורת הפנימית בארגון, מן ההנהלה ועד אחרון העובדים.

העוצמה שאנו מביאים אינה מסתכמת במספרים, אם כי מהווה חלק בלתי נפרד מהחזון של חברת ד.א.ל, בזכות מוניטין מקצועי ואישי שהושג בעבודה קשה ארוכת שנים והצלחות מוכחות בשטח.

שיתוף הפעולה והתקשורת הפנימית בארגון תורמים להצלחת הפרויקטים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן