הסיפור של ד.א.ל

חברת ד.א.ל הוקמה בשנת  1977 כאשר  ארבעה חברים ותיקים: גד וינשטיין, דני הלפרן, אילן ליפשין ודן גרונר, מייסדי החברה, יוצאי "החברה למדידות"  הגו יחדיו את הרעיון והיוזמה לשלב את הכוחות והכישורים שלהם, ולהקים חברת הנדסה לתכנון שתיבנה מהיסוד.

החזון היה עצום ונראה רחוק, המטרה הייתה ליצור חברה איכותית ויציבה. המספקת שירותי הנדסה אזרחית בתחומי התחבורה, המגורים והתשתיות במדינת ישראל. השותפים בעלי החזון שכרו משרדים קטנים בתל אביב, במטרה לספק נגישות ללקוחות הפוטנציאלים. הם קיבלו באהבה תנאי דוחק, ומשאבים מוגבלים, ויצאו לדרך של עשייה ועבודה.

כל אחד מן המייסדים גאה לספר על העבודה הראשונה, עבודת מדידה, בשנים בהן הטכנולוגיה המתקדמת וצילומי האוויר עוד לא היו בנמצא , העבודה הייתה ידנית, סיזיפית והתבצעה בקרבה לאדמה, תחת השמש הקופחת. הצלחת הפרויקט והשגת התוצאה המקצועית והמדויקת היו מתגמלים מעבר לכל שכר, והובילו לסדרה של עבודות במערכת הביטחון שהיוו את המסד לצמיחת החברה הקטנה.

התשוקה והעניין בעבודה הינו הכוח המניע של חברת ד.א.ל. המקצועיות והניסיון שהצטבר עם השנים, ההיכרות עם שיטות העבודה, ההתפתחויות הטכנולוגיות וצרכי הלקוחות היו הכלים שמלווים את החברה בכל פרויקט מאז ועד היום. עולם הערכים, השיתוף, החברות והמשפחתיות היו הדבק המחבר שהפך את חברת ד.א.ל לחברה המובילה בישראל בתחום ההנדסה אזרחית.

משרדינו

בראשית ימי החברה

אנו גאים להוביל את הפרויקטים הגדולים במדינה

חיבור בין ערכים מסורתיים לקדמה וחדשנות

סגירת תפריט
דילוג לתוכן